Sny – sposób na nazwiązanie kontaktu z inteligencją Wszechświata

Czy warto zagłębiać się w sens marzeń sennych? Czy rzeczywiście mają znaczenie, czy są tylko efektem spięć występujących na naszych neuronach? Jeśli to tylko efekt fizycznych anomalii, to dlaczego czasami ten sam sen potrafi nas „męczyć” przez bardzo długi czas?

Sny są obrazem naszego życia psychicznego – ukazują to, co staramy się ignorować, tłumić i o czym chcemy zapomnieć.

dream-girl11Kiedy rozwiązujesz problemy i pokonujesz trudności, które stają na Twojej drodze, Twoje sny zwykle się zmieniają. Wielu badaczy marzeń sennych jest zdania, że wizje nawiedzające nas podczas snu mogą pomóc w uwolnieniu się od bolesnych emocji, które tłumimy i blokujemy starając się o nich nie pamiętać. Uczucia te zakorzeniane są w naszej świadomości, by ta podjęła wyzwanie i przepracowała je we śnie – nie wywołując tym samym żadnych fizycznych dolegliwości.

Zarówno psycholodzy, jak i lekarze praktykujący naturalne metody leczenia, zalecają często swoim pacjentom zapisywanie ważnych snów i intuicyjnych przeczuć. Taki dziennik sennych wytworów ma pomóc w zrozumieniu ich znaczenia, uświadomienia sobie tłumionych problemów, przepracowania negatywnych uczuć. Analizując swoje sny w perspektywie czasowej, pacjenci uświadamiają sobie, że muszą zmienić swoje życie, dokonać istotnych wyborów.

Aby w pełni pojąć, co intuicja próbuje zakomunikować poprzez sny, trzeba zastanowić się nad ukrytym oraz bezpośrednim ich znaczeniem. Owszem, popularne senniki, w których znajdziesz pewne ogólne objaśnienia konkretnych symboli mogą okazać się pomocne, ale to Twoja aktualna sytuacja życiowa i przeżywane emocje rzucają najjaśniejsze światło na sens marzeń sennych.

obrazekJeśli więc w Twoich snach pojawiają się powtarzające się znaki to sygnał, że inteligencja wszechświata chce Ci pomóc i wysyła do Ciebie prywatną wiadomość. Mogą one też oznaczać, że życie ma Ci do zaoferowania o wiele więcej niż się wydaje, ale nie dostrzegasz tego, bo skupiasz się na swoim strachu, nieistotnych drobiazgach i ograniczeniach. To jest ten moment, w którym musisz zwolnić i skupić się na tym właśnie znaku i zrozumieć jego znaczenie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie jeszcze kanały komunikacji wykorzystuje Twoja wewnętrzna inteligencja, by się z Tobą porozumieć, sięgnij do książki Inny Segal „Potęga uzdrawiania intuicyjnego”. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Illuminatio.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
  • Tadeusz Marßian Chorabik

    miewam tak zakręcone sny że czasami aż budzę sie z bólu…jaki doświadczam w trakcie…i w tylu juz ciekawych miejscach wszechświata byłem że nie uważam jak to ludzie tłumaczą… tworem naszej podświadomości…w 2002 roku udało mi się aktywować trzecie oko jednak miejsce w którym wtedy przebywałem oraz wydarzenia z tym związane niestety miały dla mnie negatywny wpływ na dalsze losy mojego życia…bo ci którzy mocno ufają w objawienia kościoła czesto podcinali mi skrzydła a to czego nie rązumieją lepiej zwalczać…tak mało ludzi zdaje sobie sprawę…że ziemie trzeba postrzegać w sposób matczyno braterski i łatwo można z nią sie zsynchronizować a wtedy potrafi ona nas prowadzić…niestety naruszana przez człowieka jest jej strutktura molekularna i niebawem to wszystko sie rozsypie jak dalej tak pójdzie…a gatunki które my uważamy za istoty mniej rozwiniete również mają swoich bogów „providerów” i z tym kościółkowym niebem to może być naprawdę ciężko bo niedość że katolicy nie trzymająsię swoich zasad to jeszcze pycha ich rozpiera w związku z liczebnością sekty…która to biliony stworzeń na tej planecie wyeliminowała…i nie wiem ilu poza mna dopatrzyło sie „happy endu” w filmie 12 małp…
    kreHenTz viGTzu >679 day new backThooN<