Świece do spełniania marzeń o miłości

W magii miłosnej skorzystać możemy ze specjalnych świec, tzw. świec gałkowych, znanych również również pod nazwą świec życzeń.  Świeca gałkowa podzielona jest na siedem części, które łączy jeden knot. Zazwyczaj są one stosowane do rzucania czarów które trwają w ciągu tygodnia. Codziennie spalana jest jedna gałka i proces ten trwa przez siedem dni.

Korzystamy z czerwonej świecy życzeń, również jej wersji z wosku pszczelego, by przyciągnąć miłość do naszego życia bądź umocnić relacje w istniejącym już związku. Rozpalając świecę skupiamy się na naszej prośbie bądź też wypowiadamy ją na głos, używając sformułowań w czasie dokonanym – jakby to, co chcemy przyciągnąć już istniało w naszym życiu. Po chwili skupienia zostawiamy świecę, by jedna jej część się wypaliła i gasimy świecę palcami bądź gasidełkiem. Następnego dnia zapal świecę i postępuj tak samo, aż do wypalenia świecy do końca – wtedy też zakończy się Twój siedmiodniowy rytuał.

Można również przed zapaleniem świecy napisać na kartce treść naszego życzenia i zamieścić ją pod świecą na czas jej spalania.

Możesz użyć świecy życzeń do kilku pragnień dotyczących poprawy swojego życia prywatnego. Możesz wyryć na każdej kulce słowo lub symbol, który będzie reprezentował jedno z Twoich marzeń. Codziennie spalaj po jednej kulce, wizualizując przy tym jedno życzenie. Gasisz świecę, kiedy pierwsza kulka się wypali. Następnego dnia myślisz o innym marzeniu.  Oczywiście, zawsze uwzględniaj przy tym wolną wolę i dobro wszystkich, których Twoje zaklęcie dotyczy.

Czarna świeca życzeń (również z czarnego wosku pszczelego) zapewni Ci ochronę i odcięcie od negatywnych wpływów, jeśli masz potrzebę otrząśnięcia się i oczyszczenia po wcześniejszym związku. Pochłonie oraz pomoże w pozbyciu się żalu czy niepewności, jeśli w istniejącym związku zauważysz takie uczucia. Rozproszy negatywną energię zniszczy i oddali negatywne emocje.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...