Rozmowy z Aniołami

Książka Rozmowy z Aniołami w rzeczywistości to dokument spisany przez Gittę Malasz.  Jest to prawdziwa historia czwórki młodych Węgrów, którzy poszukując sensu swojego istnienia w nieludzkich czasach holokaustu napotkali świetliste moce. One pomogły im odnaleźć nadzieję i nowy kierunek w życiu. Moce, które później nazwali aniołami, towarzyszyły im do czasu śmierci trójki z nich. Przeżyła tylko Gitta Mallasz, która przekazała światu ich historię i te niezwykłe dialogi.

„Pytałaś siebie w swoim sercu, czym jest życie.
Zasmakujesz go, gdy się zacznie.
Teraz jedynie kosztujesz go, lecz wkrótce będziesz nim żyć,
wciąż tajemniczą nową Wibracją.

My wszyscy, którzy was uczymy, jesteśmy JEDNO.
Pytacie i przyjmujecie moje odpowiedzi z radością.
Jesteśmy zupełnie różni, a jednak jesteśmy JEDNO.
I jakże różni jesteście wy wszyscy –
na chwałę Boskości.
Różni, a jednak prawdziwe JEDNO”.
Rozmowy z Aniołami, str.186

Książka Rozmowy z Aniołami zawiera notatki sporządzane na bieżąco w dniu, w którym miały miejsce rzeczywiste zdarzenia. Anioły stopniowo wywracały do góry nogami dotychczasowe przekonania tych młodych ludzi. Przekazywały im głębokie nauki i mądrość życiową, które dzięki książce są dostępne dla każdego z nas. Chociaż podczas lektury, zwłaszcza na początku, wydaje się, przekazy są bardzo osobiste, z czasem ich znaczenie staje się uniwersalne. Kto wie, czy właśnie w danym momencie nie mieliśmy przeczytać właśnie tego konkretnego fragmentu… To poruszająca lektura, zawierająca w sobie duchowe bogactwo.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
  • Zasłuchana

    Polecam tę książkę każdemu, kto poszukuje prawdziwego mistrza, kto pragnie uczynić swoje życie PEŁNYM. Każdemu, kto chce dostrzec całe piękno naszej egzystencji – również pośród trudów i prób, jakie ono przynosi. Żyję nią od wielu lat i mogę powiedzieć, że zmieniła ona moje życie w widoczny sposób. Trzeba było „spełnić” tylko jeden warunek – zaufać całkowicie i poddać się. Nie była to cena wygórowana, o nie…
    Słowa w niej zawarte mają autentyczną moc, niesamowitą energię. Dzięki niej można poczuć co to znaczy, że można karmić się słowem.
    „Rozmowy z Aniołami” Gitty Mallasz są absolutnie wyjątkowym spotkaniem z Prawdą.

  • Ola:)

    Bardzo się cieszę, że takie książki powstają. Żałuję, że nie mogłam być na spotkaniu autorskim, na pewno wiele straciłam. Życzę wielu czytelników:)