Przepowiednia 2012 [video]

Zapraszam do obejrzenia ciekawego fragmentu wywiadu z Jay Weidner na temat możliwości tego, co się wydarzy na naszej planecie w okolicach 2012 roku.

Nie trzeba w to wierzyć, ale warto mieć oczy otwarte :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Przepowiednia na 2012

  Ciekawa wypowiedź, tylko ze Majowie nie przepowiadają końca świata, a wejście w nowy etap, tylko jaki? Ich zegar kończy odliczanie w 2012 roku i zaczyna od początku, tylko jedno pytanie, kiedy był dokładnie początek odliczania tego zegara i jak wtedy było kiedy zniknęli jako cywilizacja. Co może świadczyć o przejściu do społeczeństwa plemiennego według tego jasnowidza, tylko wojna moim zdaniem! Jesteśmy częścią Wszechświata i wszystko co się gdzieś wydarzy nas dotyczy w jakiś sposób. Kryzys można przewidzieć jak się ma dobrych analityków, tylko trzeba ich mieć i to nie owładniętych tylko chęcią zysku za wszelką cenę, trzeba przewidywać a nie tworzyć sztuczny papier kory w efekcie jest nic nie wart. Największe banki powinny być pod kontrolą rządów danych państw aby nie doszło do tak drastycznych oszustw i zaniedbań. Czytałam Apokalipsę i jej różne tłumaczenia i chodziło w pewnej wizji o Chiny które będą miały wielkie straty ekonomiczne i przez kataklizmy, a to pociągnęło za sobą kryzys, ponieważ gospodarki światowe są za bardzo uzależnione od taniej siły roboczej Chin i ich produktów. Nikt nie chce wiedzieć jak to się dzieje że oferują towar za grosze, że tam ludzie umierają z głodu, brak opieki medycznej i wolności, a dzieci pracują w fabrykach po 12 godzin. Dlatego mają takie ceny i nie mogą konkurować z żadnymi normalnymi krajami demokratycznymi które mają moralny obowiązek walczyć z takim wyzyskiem a ni przymykać na to oczy!
  Demokratyczne kraje wzbogacają reżim a później się dziwią że jest tam najwięcej miliarderów-komunistów. Jak chcą wypromować wielkiego juana na walutę światową, to też się dziwią, a sami są winni tego stanu rzeczy. jak USA mogło się tak zadłużyć w Chinach na tyle miliardów? Nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć dalszy ciąg polityki tego państwa, bo chcą być najwięksi, najpotężniejsi, tylko jaki los zgotują reszcie? Mają 2 biliony w walucie obcej w tym 3/4 dolarów i ok. 350 ton złota, więc co chcą z tym zrobić, wiadomo, przejąć światowe stery! My natomiast zamiast jeździć wreszcie Amperą (coś z nią utknęło) będziemy jeździć na rowerach!
  Przeczytaj Apokalipsę, zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć i może wysnuć własne wnioski z tych tekstów np. kim jest Niewiasta i kiedy zostaną otworzone księgi: Przeznaczenia, Życia, Odkupienia i czy jest Baranek. Czemu na górze Piotrowej nie ma pochowanego św. Piotra tylko jakaś rodzina 4-ro osobowa. Co jest kłamstwem a co prawdom, może za dużo tworzymy świętych, bo to przywilej Boga Ojca?

  NASA przewiduje także jakieś rewelacje związane z magnetyzmem w podobnym czasie.

 • PPdP

  Chcesz się dowiedzieć co czeka nasz kraj w przyszłości? Co się zmieni a co pozostanie niezmienne? Odwiedź stronę http://vsevidno.com/koniecswiata/przepowiednie-dla-polski.html a poznasz przepowiednie dla Polski !! Nie zwlekaj, dowiedz się już dziś :)