Nowa książka – Odważne Dusze

odwazne dusze22 października obyła się premiera najnowszej książki wydawnictwa ILLUMINATIO – Odważne Dusze. Opowieść Roberta Schwartza to piękna i uzdrawiająca książka, która sprawia, że zmieniamy nasze podejście do tego, co nas spotyka w życiu.

Nie ma chyba takiej osoby, która nie zastanawiałaby się, dlaczego właśnie ją to spotyka, dlaczego właśnie tak się dzieje. Takie pytania zadajemy sobie zwłaszcza, kiedy na naszej drodze stają trudne wyzwania, którym nie zawsze możemy sprostać z łatwością.

Odważne Dusze pokazują nam, że to co nas spotyka nie ma na celu pognębienia nas i zniszczenia nam życia. Może się przecież okazać, że to właśnie my wybraliśmy takie doświadczenia po to, aby się wzbogacić duchowo i przerobić określone lekcje. Tym samym dochodzimy do tego, że życie ludzkie to ciągła wędrówka i poszukiwanie nowych dróg. Bohaterowie książki pokazują nam, że nie ma rzeczy ostatecznych w tym sensie, że nawet najgorsze zdarzenie nie kończy niczego. Zawsze jesteśmy w drodze, zawsze możemy mieć nadzieję i zawsze mamy czas, aby zrozumieć sens tego, co się nam przytrafia.

Jak się okazuje, wielu z nas intuicyjnie wyczuwa, że planowanie przedurodzeniowe jest wpisane w nasze życie i za jego pomocą projektujemy najważniejsze wydarzenia, które nas spotykają.

Kolejne karty Odważnych Dusz odkrywają przed nami inne wymiary miłości, współczucia, a także smutku i śmierci. Ukoronowaniem tej wędrówki jest znalezienie miłości do siebie jako pięknej wielowymiarowej istoty.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...