Wywiad z Mistrzem Mantak Chia (video)

Zapraszam do obejrzenia ciekawego wywiadu z Mistrzem Mantak Chia – twórcą i nauczycielem potężnego systemu Uzdrawiającego Tao, zawierającego również Uzdrawiające Techniki Seksulane. Mistrz Chia wyjaśnia w nim czym jest Uzdrawiające Tao, co sprawia, że pomimo swego sądnego wieku tak młodo wygląda i odpowiada na różne pytania zadane mu przez Alicję Resich-Modlińską (TVP2)

W dniach 10-15 października Mistrz Mantak Chia przeprowadzi w Warszawie warsztat podstawowy Uzdrawiającego Tao wraz z elementami uzdrawiającej sztuki miłosnej. Więcej informacji o tym warsztacie znajdą Państwo na stronie www.healing-tao.pl

Warsztat to wyjątkowa okazja otrzymania nauk od samego twórcy metody Uzdrawiającego Tao, dlatego sam planuję wziąść udział w tym warsztacie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Krystyna

  Bardzo ciekawe

 • Park

  Krótko mówiąc, ekstrawertycy chcą zwrócić się do wnętrza. Hehe :-), właściwie.. to żadna nowość, każdy, kto chce żyć zgodnie z naturą, zwraca się ku wnętrza. I odwołuje się do nauk wschodu, jeśli owych nie posiada. Nie wiem, kto to jest jego „mistrz”, lecz z pewnością nie powiedział o tym „prawdziwym mistrzu”, taak jest, rzadko kto przyznaj się do źródła, z którego czerpał takie okazje.
  Czytając różne książki, wyraźnie widać, jak pachnie kopią.. I co gorsze, o prawdziwym mistrzu nikt nie mówi, trzyma to dla siebie.
  Dziwię się jeszcze, że ten Mantak nie zapomniał o chrześcijaństwie.
  Modlińska pyta:
  – „czy świat jest w jakimś szczególnym momencie?”. Bardzo śmieszne pytanie, gdyż to o czym mówi Mantak jest znane od wieków. To ona jest w szczególnym momencie, dowiadując się o wschodzie i ich naukach. A nie świat. Pewnie każdy ekstrawertyk jest w „szczególnym momencie”, a szczególnie wtedy, kiedy psychologia takiemu nie pomaga :-).
  Mistrz mówi mu, że najpierw ma nauczać najpierw chińczyków, potem obcokrajowców. – Co to za mistrz?
  Polityczny?
  Ehh..

  Modlińska mówi:
  – wyglądałoby, że świat zmierza ku lepszemu.
  Hm..
  Ku lepszemu zmierza 1% ludzi. Gdyby świat zmierzał ku lepszemu, nikt nie skupiałby się na broni jądrowej.
  Chrześcijanie wytępią człowieka chyba do samych korzeni.

  Kurde, modlińska powinna ze mną przeprowadzić ten wywiad, nie z nim, hehe. Tylko nie w tym studiu, bo wygląda jak teatr po demolce.
  Masujcie jądra, ja idę po majonez.
  Z/w