„Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach…”

„Zwiastuni świtu? ? tytuł, który jednych oburza, a innych wprawia w zachwyt i uniesienie.

?Zwiastuni świtu? ? historia Ziemi i losów człowieka opowiedziana z perspektywy istot wysoko rozwiniętych, istot pozaziemskich.

?Zwiastuni świtu? ? ?księga? zawierająca klucze do odnalezienia sensu życia i Istnienia?

Książka jest zapisem przekazów channelingowych, które odebrała Barbara Marciniak od istot wysoko rozwiniętych, nieposiadających już ciał fizycznych. Nazywają siebie Plejadianami.
Nikt nie może nas zapewnić, że oni istnieją naprawdę ? nie możemy tego zbadać ani w żaden sposób udowodnić naukowo.
Jednak? czy jest to aż tak istotne? Czyż nie są ważniejsze ich nauki, które można by było ująć jednym wspólnym tytułem: ?Podręcznik życia ? instrukcja obsługi Ziemi i człowieka?

Zanim książka ukaże się nakładem wydawnictwa ?Illuminatio?, chcielibyśmy już teraz przybliżyć Państwu treść i spojrzenie Plejadian na wybrane aspekty życia człowieka. W części pierwszej został poruszony temat strachu.

„Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach?”

„Strach jest emocją (lub inaczej: wibracją energetyczną o niskiej częstotliwości) towarzyszącą człowiekowi niemalże od zarania dziejów.
W strachu jako takim nie ma nic złego ? jest on naturalną ludzką reakcją na sytuację zagrożenia. Dzięki niemu pradawny człowiek pozostawał w stanie napięcia i gotowości do obrony, wtedy, gdy istniało realne niebezpieczeństwo.

Jednak dziś odczuwanie strachu stało się nawykiem, czymś, co uważamy za normalny i naturalny stan. Lęk tak bardzo wtopił się w oraz życia, że wielu z nas uważa niemożliwe życie w stanie pokoju, spokoju, harmonii i radości?

Dlaczego???

Zostaliśmy tego nauczeni ? już od kołyski, a może nawet jeszcze wcześniej, gdy pływaliśmy w wodach płodowych u naszych mam. Wychowanie szkolne, domowe, religijne ? straszono nas Cyganem, który nas zabierze, gdy będziemy niegrzeczni, tatem, który po powrocie z pracy ?ukarze? za rozbity wazon, nauczycielką w szkole, Bogiem, sądem ostatecznym ? a to jest dopiero początek listy? Wszystko to zapisało się w nas i teraz, z poziomu podświadomości kieruje naszym życiem.

Jednak trzeba jasno zaznaczyć ? nie ma tu winnych. Rodzice nie są winni wszystkim życiowym niepowodzeniom swoich pociech. Rodzice wychowują swoje dzieci najlepiej jak potrafią ? wedle swoich możliwości i rozumienia.

Plejadianie dodają, że nieprzypadkowo ludzkość doświadczała strachu na przestrzeni tylu pokoleń? został on ?wprogramowany? w człowieka, aby oddalić go od źródła jego mocy?

Obecnie na świecie jest dużo lęku. Jednym z ?narzędzi? do podtrzymywania jego wibracji jest telewizja.

Zostaliśmy nauczeni (i bezkrytycznie temu wierzymy), że telewizja jest fantastycznym źródłem informacji. Jednakże media, jak mówią Plejadianie, ?znajdują się w rękach i są kontrolowane przez tych, których zamiarem jest dostarczenie wam rozrywki i utrzymanie w nieświadomości.?

Czy zauważyłeś, że telewizja potrafi ?wciągać?? Tuż po obejrzeniu jednego programu czy filmu czekasz na następny, mimo że obiecałeś sobie, że poprzestaniesz tylko na jednym? A teraz przyjrzyj się jakości programów ? dominują rozrywkowe, ?rozleniwiające? oraz przesycone agresją. ?Telewizja zawęża zakres wyrażanych przez was uczuć ? głównie do chaosu i strachu. (?) Nauczcie się obserwować własne samopoczucie podczas oglądania telewizji.?

Inną konsekwencją oglądania TV, o której mówią Plejadianie jest tłumienie wyobraźni, a jeszcze dokładniej – niewłaściwe jej wykorzystanie. Co znaczy ?niewłaściwe?? Zapewne słyszałeś, że myśli mają moc kreacji? To, czym ?napełnisz? swój umysł, to, o czym myślisz, prędzej czy później zamanifestuje się w Twoim życiu ( tu przeczytasz więcej -> TU ODNOŚNIK DO TEKSTU MONIKI O 5 KROKACH PRZYCIAGANIA). ?Rozleniwiając? swój umysł poprzez oglądanie programów rozrywkowych, ?karmiąc? go negatywnymi informacjami podawanymi w serwisach informacyjnych, po prostu nieświadomie kierujemy uwagę ku temu, co jest bezwartościowe i/lub negatywne. Oddajmy głos Plejadianom:

?Znacznie łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej wpływają na was negatywne postaci myśli. Dlaczego? Ponieważ ludzie tworzą więcej rzeczy negatywnych niż kiedykolwiek wcześniej. Czy wasze gazety zachęcają was do radości czy do rzeczy negatywnych??

?Telewizja oddala was od życia, stanowi substytut doświadczeń, które, moi drodzy przyjaciele, stanowią podstawową metodę zdobywania wiedzy. Niektórzy z was mogą powiedzieć: ?No cóż, są przecież dobre programy, a zresztą ja oglądam tylko telewizję edukacyjną.? Pytamy: jakiego rodzaju promieniowanie, którego świadomie nie potraficie dostrzec, towarzyszy tym ?dobrym programom?? Jeśli upieracie się przy tym, by mieć w domu telewizor, wyłączajcie go z sieci. Fale częstotliwości strachu są przenoszone za pomocą telewizora, nawet jeśli nie jest on włączony.?

Są siły we wszechświecie, którym zależy, abyś pozostał w strachu, abyś czuł się słaby i bezwartościowy. Są ludzie na Ziemi, którym również na tym zależy. Zastanów się przez chwilę:
– kim jest łatwiej manipulować ? osobą świadomą i znającą swoją wartość czy też tą osobą, która jest zalękniona i koncentruje się tylko na tym, żeby przetrwać?
– osobą, która jest świadoma swej mocy i wpływu na otaczający świat czy też osobą wierzącą w systemy władzy i sprawowania kontroli?

Plejadianie nieustannie powtarzają, że to właśnie w Tobie jest siła, w każdym z nas, w każdej istocie ludzkiej. Każdy człowiek jest kreatorem, tworzącym w każdym momencie swojego życia ? bez względu na to czy jest tego świadomy czy nie. Teraz, gdy już doszedłeś do tego miejsca w tekście, do jego zakończenia, co zrobisz? Odrzucisz go stwierdzając, że to są same bzdury, czy też, szanując swoją niepowtarzalność, zrobisz coś dla siebie ? dla swego życia? A może już jesteś wprawiony w sztuce ?żeglowania po falach życia? i chciałbyś się z nami podzielić wiedzą, jak do tego doszedłeś?”

M. Mojsik

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Aga 22

  Całkowicie zgadzam sie z tym co jest napisane w tym artykule. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele mozemy i jak wielką mamy Moc , dopóki nie przełamiemy bariery strachu, ktora w nas drzemie. To ona nie pozwala nam spełniac naszych marzeń , ktore naprawde sa w zasiegu naszej ręki…Po przeczytaniu ksiazki Paula Coelho pt.” Alhemik” zdecydowałam sie pojąc wielkie Wyzwanie ruszyłam sladem swojej wlasnej legendy, zostawilam wszystko, bez mapy ruszylam w nieznene mi doklanie miejsce,było to duze miasto , a ja pochodze z malutkiego , w ktorym obowiązują inne „zasady” sama, niewiedzac dokladnie jak tam dotrę, nie mialam przemyślane jak wrocę, nie znając ludzi, dotarłam na kurs( dotyczący hipnozy), w k?órym uczylismy się również chodzić po szkle i trzymać łyżki i noże na swoim ciele, przełamalam bariery niemożliwości , swoje wewnętrzne lęki uwierzyłam , ze wszystko jest możliwe i jest w zasiegu mojej ręki i co sie stało…choroba, z ktora zmagalam sie 15 lat i nic mi nie pomagalo, żaden lekarz, nagle zaczela sie cofac,wróciłam taka szczęsliwa, ze ludzie,ktorzy mnie znali nie potrafili mnie „poznac” , nie potrafili zrozumiec, jak mozna sie zmienic az tak w ciagu zaledwie „chwili”, w moim zyciu zaczęly sie dziać cuda i to bylo niesamowite, przestalam wierzyc w to , ze jestem tylko zwyklym malym czlowieczkiem, ktory nic nie moze, bo ( pozwolę sobie tutaj przytoczyc cytat z tej ksiażki
  ” To właśnie lęk przed porażką nie pozwolił mi dotąd podjąć Wilekiego Dzieła”.
  Dlatego „uczmy sie odwagi, kiedy lęk zniechęca nas do odwrotu”
  polecam również książki: Josepha Murphego „Potęga podświadomości” oraz „Gołębica” Andrzeja Wójcikiewicza, może to komóś pomoże na jego Drodze. Być może ktoś odkryje w sobie w końcu niezwykła Istotę, załważy, że życie może być Piękniejsze, tylko nie należy się łatwo poddawać ( a odnośnie ogładania telewizji , to tez się z tym zgadzam, no chyba, ze pozytywnych i rozrywkowych programów) :) pozdrawiam cieplo :)

 • Pingback: Słońce - wróg czy przyjaciel? | Magiczny Blog CzaryMary.pl()

 • Anna

  Wzruszyłam się postem Agi .Dodajesz sił , to tak cudownie spotkać taką osobę jak Ty .Podzielam Twoje zdanie o mocy w nas , o tym że wszystko możemy pokonać , a w szczególności lęk .Bardzo ciepło Cię pozdrawiam moja bratnia duszo .

 • Jadwiga

  Zgadzam sie z Wami dziewczyny! To w nas drzemie wielka siła i moc. I my musimy w to wierzyć , że potrafimy pokonać każdą przeszkodę w naszym życiu , a tym bardziej strach. I jak jesteśmy tego świadome to nic nas nie pokona!!
  A co do telewizji faktycznie 90% naszej populacji ją ogląda i co ciekawe wchodząc do domu od razu ją włącza nawet nie oglądając –głupi nawyk.
  Aga gratuluję pokonania strachu i choroby życzę Ci dużo uśmiechu i dużo ciepła

 • Aleksandra z Warszawy

  Całkowicie się zgadzam z W/punktem widzenia,ale żeby do tego dojść potrzebna jest otwartość,umiejętność zadawania sobie pytań i wyciąganie wnioskow,a więc logika w myśleniu.Wymieniono tu tytuł ksiązki J.Murphyego „Potęga Podświadomości ” owszem ,ale ja polecam inny tytuł również J.Murphyego „MAGIA WIARY ” – TO KWINTESENCJA MYSLENIA LOGICZNEGO – po jej przeczytaniu i zrozumieniu inne pozycje wydają się być tylko POCHODNYMI Jego dzieła – jestem o tym przekonana – ZRESZTĄ PRZECZYTAJCIE SAMI. POZDRAWIAM ALEKSANDRA

 • Dziewczyny zgadzam się z Wami, jak mówią „Wiara czyni cuda”, święta prawda, jeżeli się bardzo pragnie można to osiągnąć, trzeba tylko myśleć pozytywnie, jutro będzie lepiej pisze do Was matka 3 już dorosłych synów, kiedyś bezrobotna , samotna ze swoimi problemami, ale zawsze z wiarą, że będzie dobrze, a marzenia się spełniają za parę dni lece do Egiptu o którym marzyłam od trzydziestu paru lat, za kilka dni zostanę matką Afrykańskiego dziecka, które już kocham chociaż nic jeszcze o Nim nie wiem. Swiat jest piękny . Pozdrawiam
  Rudaelka

 • Lucjan

  Ale wam zazdroszczę-ja nadal pracuję nad lękiem i mając praktycznie wszystko czuję że nie mam nic-pustka.Ale troszeczkę winię siebie.Tyle książek przeczytanych tyle kursów zaliczonych i tyż nic. Gorąco pozdrawiam-może was dogonię. Lucjan

 • Lucjanie, uczucie winy to negatywna energia ktora wyzwala sie poprzez bol.
  Wszystko przyjdzie w czasie, tylko cierpliwosci.
  Jestes na dobrej drodze w uwolnieniu sie od leku, tylko nie obwiniaj sie.
  Duzo milosci zycze i serdecznie pozdrawiam.

 • Lidka

  Ja znalazłam sposób na pozbycie się lęków.Po prostu spisałam je na kartce.Nasze myśli galopują i uciekaja a zostaje w nas emocja ,właśnie lęk .Zmusiłam mózg ,aby tworzył konkretne zdania ,czego sie boję i zaczęłam pisać.Na początku szło opornie ,myśli szalały,ale potem dostałam weny twórczej.Na koniec przeczytałam wszystko i poczułam niesamowitą ulgę.
  Gorąco polecam to ćwiczenie .
  Lidka

 • fajny artykuł! pzdr

 • Maciej

  piękne słowa !

 • Thotal

  Doszedłem do podobnych wniosków…
  Już w dzieciństwie doświadczałem różnych form strachu, z perspektywy czasu zdaję sobie sprawę, że te wszystkie, mniej lub bardziej przykre wydarzenia służyły odkrywaniu i pogłębianiu świadomości. Tam gdzie pojawia się strach nie ma miejsca na miłość, i odwrotnie, tam gdzie jest miłość nie ma dostępu strach. Są to dwie nawzajem wykluczające się siły ludzkiego życia, kóre potrafią zdominować nasze relacje. Wszystkie patologie społeczne i bezsensowne postawy biorą swój początek z braku miłości i wgryzający się na jej miejsce strach. Błędne koło powtarzających się prób naprowadzenia mnie na świadome życie wreszcie się powiodło, wskoczyłem na prawidłowy tor, a teraz cieszę się, że zrozumiałem tą prostą zasadę:
  ” Nie lękajcie się, Bóg jest Miłością” – JP II

  Thotal

 • marcin

  potrzebuje pomocy kogos kto pomoglby mi zrozumiec moje wizje, moj numer gg 1052525

 • Marta

  O Plejadianach czytalam juz wiele. Czytalam tez mnostwo ksiązek o pozytywnym mysleniu( w tym kilka Josepha Murphy).Odkad pamiettam interesuje mnie psychologia i parapsychologia. Moze dlatego, ze zawsze bylam dziwna, melancholija osoba, niepasujaca do otoczenia. Nie potrafilam sie bronic tak jak inni, nie jestem przebojowa..Za to posiadam duza intuicje, przekonuje sie na kazdym kroku: wyczuwam ludzi, energie i czasem przyszle wydarzenia. Moj mąż czasem nie rozumial dlaczego nie chce przebywac z pewnymi ludzmi. Ale dzialo sie tak dlatego, ze czesto wyczuwam ich wibracje… Do tej pory mnie to dolowalo..Ciagle tez walczylam sama ze soba, moim zachowaniom brakowalo rownowagi.. W koncu po silnych emocjach i ciezkich chwilach ( problemy rodzinne), cos pchnelo mnie ku zagadkom świata. Zaczelo sie od przepowiedni nostradamusa o roku 2012, czulam strach, dusilo mnie z nerwow. Przeczytalam nawet cała apokalipse..Czytalam po 10 godzin dziennie. Na poczatku budzilo to wszystko we mnie strach, ale nastepnie zaczelam czytam o innych cywilizacjach, o pozytywnym mysleniu, rozwoju duchowym. Teraz tak jak 13 lat temu znow chlone to wiedze,lecz teraz widze to troche inaczej. Wtedy cos mnie odciagnelo od podazania sciezka rozwoju. Ale dzieki rozmowom o wizualizacji, pozytywnym mysleniu pozanalam męża. I to byl piekny okres w moim życiu. Potem troszke sie zagubilam i teraz znow jest cudowny okres..Tylko, ze teraz wszystko latwiej mi przychodzi,mysle pozytywnie, medytuje (co wprowadza w moje zycie spokoj i cisze)… Medytacja porzadkuje mysli, ktore zaczynaja plynac spokojnie w jednym kierunku, dzieki temu nasze pozytywne mysli plyna wlasciwym torem.Gdy nie medytujemy mysli sa rozproszone, jest ich mnostwo, zderzaja sie..Ja to tak widze. Takze polecam medytacje i wizualizacje, wtedy odkryjemy prawde, dowiemy sie co powinnismy robic, bedzie nam latwiej życ i swiadomie kirowac swoim losem…Pozdrawiam wszystkich..

 • Adamouli

  Chociaz nie widac zwiazku z tematem czy ktos z was widzi zwiazek z data 29 marzec? wazne.

 • Jacek

  Całkowicie zgadzam się z tym tekstem. Siły Ciemności trzymały mnie w karbach strachu prawie 10 lat więc wiem w jakie fobie i schizy są w stanie człowieka wpędzić !? Naszą siłą jest nieustraszona odwaga i mądrość czerpana wprost ze Światła i Miłości !!! Pozdrawiam