Plejadianie nadlatują…

Już coraz bliżej do ukazania się IV tomu nauk Plejadian autorstwa Barbary Marciniak – „SCIEŻKA MOCY – Mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie”. Nauki zawarte w tym tomie (po raz pierwszy wydanym po polsku) mają jak najlepiej przygotować nas na ostatnie lata wyjątkowej „nanosekundy” (jak to o czasie w którym obecnie żyjemy mówią Plejadianie). Do momentu Przejścia – przesilenia Zimowego 21 grudnia 2012 roku – zostało coraz mniej czasu, dlatego ważne jest, abyśmy zwielokrotnili wysiłki mające na celu poznanie siebie, odkrycie swojej prawdziwej, wielowymiarowej natury i przygotowanie się do tego momentu.

„Ścieżka Mocy” (Path of Empowerment) – to proces mający na celu uświadomienie sobie ludzkości potencjału, jaki każdy z nas nosi w sobie. To proces wzmocnienia, przyjęcia bęz lęku faktu, że posiadamy moc stworzenia swego świata. Jesteśmy Stwórcami. Gdy podążamy Ścieżką Mocy to my sami (a nie politycy, tajemne rządy, kosmici, telewizja czy radio) stwarzamy swój świat i swoje życie. Takie, jakie chcemy żeby ono było. Żyjemy w świecie Wolnej Woli, dlatego każdy ma prawo wybrać co chce. Jednak najpierw, trzeba stać się świadomym tego, że można i że ma się moc, aby tworzyć rzeczywistość.

I tego uczą nas Plejadianie…abyśmy porzucili strach i lęk, a sięgnęli po swoją Moc, która jest Prawdziwą Naturą każdego człowieka. Teraz jest najlepszy czas ku temu. I jeśli wierzyć im słowom, to właśnie po to żyjemy na tej planecie w tym czasie…tylko zapomnieliśmy, lub sprawiono, że zapomnieliśmy, po co tutaj jesteśmy.

Przy okazji wydania IV tomu przekazów Plejadian dla ludzi, ukażą się również pierwsze 3 tytuły w nowej szacie i formie. Dodatkowo ZWIASTUNI ŚWITU zostali poddani gruntownej redakcji, korekty tłumaczenia oraz uzupełnione zostało to wydanie o fragmenty, które nie znalazły się w pierwszym wydaniu tej książki z końca lat 90tych.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Marta

  bełkot
  bełkot
  bełkot
  mam nadzieje ze zbieznosc imienia i nazwiskaz pewna dziennikarką z Trojki to tylko przypadek.
  Czlowiek nie jest Stwórcą, Stwórca jest Jeden Jedyny, Trójosobowy.
  Człowiek nie ma sam w sobie zadnej Mocy, moze ja miec jesli ja otrzyma. Człowiek sam w sobie nie moze zmienic losów świata, zmienic biegu gwiazd ani spowodowac,ze powstanie jakis nowy byt. Nawet tworzenie nowego zycia ludzkiego, rodzenie dzieci jest darem dla nas.
  Dopiero wtedy, kiedy Czlowiekw koncu pojmie to i pozbedzie sie pychy i stwierdzi ze tak naprawde nic mu sie nie nalezy tylko jest Darem danym mu darmo, i kiedy bedzie za to wdzieczny, wtedy zmieni sie ten swiat.
  Nie dajcie sie omamic!

 • Plejadianie – są czy ich nie ma, to trudno określić, zbadać, udowonić. Jednak zawsze warto wsłuchać się, co mają do powiedzenia. A mówią ciekawie… Śmiało poruszają niemalże wszystkie aspekty życia człowieka.
  W czwartkowym wpisie „Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach…” (http://www.blog.czarymary.pl/2008/07/10/twoja-sila-konczy-sie-tam-gdzie-zaczyna-sie-strach/) możecie posłuchać cóż oni, tajemniczy Oni, mają do powiedzenia na ten temat…

 • Magda

  zastanawia mnie jedno………ale najpierw powiem że połykam ostatni tom przekazu Plejadian, Połykam , bo moja innośc/ŚWIADOMA/ i od 30 lat przeczuwanie tajemnicy….i odchodzenie od schematów/np. kościoła katolickiego/ bo mi po prostu czymś śmierdziało, czymś PRZECIW MNIE!!! połykam i widzę światełko w tunelu, aleeeeeeeeeee,…………….
  jesli tak Plejadianom zalezy na nas…dlaczego nie przychodzą osobiście do tych, którzy rokuja nadzieje na otwarcie sie na NOwa Prawdę, tylko przemawiaja przej jedną Basię, która na ksiązkach zbija fortunę….i jest o 1000000mniejsze prawdopodobieństwo, że trafi Ich Prawda do wymaganej liczby odbiorców. Hmmm

 • Melkor

  Hahaha bełkot… No cóż dobrze że pewna osoba wspomniała o bełkocie bo sama, bez obrazy, bełkocze jak nawiedzona katoliczka, naprawdę nie wiedząc o czym. Tak to jest gdy na świecie do głosu dochodzą ignoranci. To że stwórca jest jeden i trójosobowy, to zwyczajne bajki. Każdy jest sobie równy, także rzekomy Bóg. Niech pierw ta osoba obejrzy Sekret a potem swoje wnioski wyciąga. Przekona się w praktyce, że Energia i Moc działają w życiu każdego i że prawa uniwersalne dotyczą każdej żywej istoty, czy tego chce czy nie. Nie można wyprzeć się mocy, moc ma się wrodzoną na zawsze. Co prawda moc można wykorzystać i szkodzić sobie oraz komuś, co świadomie czy nie robi większość ludzi. Pozdrawiam.