Afirmacje Złotej Księgi

Mała książeczka –„Afirmacje Złotej Księgi”– ze zbiorem najważniejszych sformułowań ze „Złotej Księgi” Saint Germaina powstała dla wygody jej czytelników. Mój egzemplarz nie uniknął podkreśleń ołówkiem, starałam się również używane właśnie afirmacje zapisywać na luźnych kartkach, aby zawsze były gdzieś w zasięgu wzroku. Teraz, dzięki „Afirmacjom…” nie jest to potrzebne.
Książeczka podzielona jest na dwie części. W pierwszej omówiony został mechanizm najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie – JAM JEST, a także twórczej siły, jaką mają właściwie sformułowane afirmacje. Druga część to afirmacje ułożone według ponad 20 tematów, np. dla ochrony i zabezpieczeń, w celu uzdrowienia, dla wszelkiej obfitości, w celu pomocy innym.

Saint Geramain powiedział: „W całej historii świata nie było tak wielkich afirmacji jak te.” Ich siłę rzeczywiście czuć od samego początku, nawet podczas samego powtarzania w myślach. Osobiście najmocniej odczuwam afirmację ze słów Jezusa:

„JAM JEST brama otwarta,
której żaden człowiek zamknąć nie może”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Afirmacje Saint Germain… Coś wspaniałego :) Piękną afirmację podałaś.
  JAM JEST wspaniałym wzrokiem patrzącym przez te oczy :) z tym próbuję pracować, działa przyzwoicie, ale jest sporo lepszych jak np.
  JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE i ŻYCIE!

  Pozdrawiam gorąco!

 • Renata Nikonowicz

  Zgadzam się całkowicie! :D Akurat przez tą afirmację odczuwam wielką siłę, moc, stałość, pewność…
  Pozdrawiam serdecznie!

 • Odnośnie Powyższej afirmacji – czy można ją zmieniać, np. JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE I ŻYCIE MOICH OCZU/MOJEGO WZROKU?

  Pozdrawiam.

 • Renata Nikonowicz

  Jak czujesz, Kubo? Dla mnie w dalszym ciągu jest pełna mocy. Życzę Ci powodzenia, wytrwałości i pewności we wszelkich działaniach, których się podejmiesz.

 • zuzanna

  Skoro można afirmować JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE I ZYCIE MOICH PIENIEDZY CZY FIRMY TO TYM BARDZIEJ MOJEGO WSPANIALEGO WZROKU