Rytuał Magii Miłosnej na przyciągnięcie miłości

Jak przyciągnąć miłość magią? Pomocne okaże się wykonanie specjalnego rytuału, którego wykonanie prezentujemy poniżej – oto, jak rzucić zaklęcie na przywołanie miłości!

Rytuał na miłość – magia miłosna na połączenie dwojga ludzi

Czego potrzebujemy – lista:

 • 2 czerwone lub różowe świece magiczne, proste, średniej długości
 • czerwona nitka
 • olejek różany
 • talerz
 • gaśnica
 • przedmioty do do oczyszczenia przestrzeni (zioła, kadzidełka, wachlarz).

⇨ Tu znajdziesz świece do rytuałów

⇨ Tu znajdziesz olejek różany

⇨ Tu znajdziesz zioła oczyszczające

Kiedy wykonać rytuał? Rytuał miłosny na przyciągnięcie partnera ten najlepiej wykonywać na nowiu (kiedy cień Ziemi zakrywa Księżyc) lub jak rośnie on do pełni. Oczywiście, w ekstremalnych przypadkach, nie należy zbytnio przejmować się Księżycem i wykonać miłosny rytuał ze świecami i nitką niezależnie od jego położenia.

Jak go wykonać?

 1. Ceremoniał zaczynamy od oczyszczenia przestrzeni i przywołania Duchów Opiekuńczych, Duchów Żywiołów, Anioła Stróża, Przodków, Boga, Świętych lub innych bytów, które chcesz, aby wspierały Cię w Twoim dziele.
 2. Następnie wypowiadamy intencję, z jaką będziemy odprawiać miłosne zaklęcie (*przeczytaj o efektach rytuału na końcu). Zawsze należy pamiętać o pozytywnej formie intencji. „Nie chcę być sama” jest źle wyrażonym pragnieniem. „Jestem szczęśliwa w związku z wspaniałym mężczyzną” jest o niebo lepsze. Wyobrażaj sobie jak najlepsze rzeczy, miłość, zabawę, pieszczoty, zrozumienie, głaskanie po głowie, pocałunek przed wyjściem do pracy itp. Im silniejsza wizja, tym łatwiej będzie to osiągnąć.
 3. Stwórz obraz tego, czego pragniesz. Jeśli chcesz przyciągnąć czy rozbudzić emocje u konkretnej osoby, wyobraź sobie, jak ta osoba podchodzi do Ciebie, bierze w ramiona, całuje, jak super się czujesz. Poczuj swoją miłość, rozkosz i budzącą się w was namiętność.
 4. Jeśli nie znasz swej potencjalnej „ofiary” strzały Amora, najlepiej wyobrażać sobie wymarzonego partnera, a raczej to, jak się chcemy przy kimś takim czuć – to, jak do nas mówi, jakie emocje wywołuje, dreszcze itp. Skup się na sobie i na doznawaniu przyjemności od wymarzonego partnera. Nieważne, jaki ma np. nos – ważne jest wyobrażanie sobie, jak się przy nim czujesz.
 5. Mając silny obraz tego jak chcesz się czuć, co robić, jak kochać i jak być kochaną przez niego, zabierasz się za Dzieło. Rola magii świec w rytuałach miłosnych jest nie do przeceniania. Jedna świeca to Ty, druga to On (można przyciągnąć konkretną osobę lub partnera wymarzonego, przyszłego, nieznanego). Możesz podpisać je, wyskrobując swoje imię na jednej, a jego na drugiej świecy. Jeśli chcemy przyciągnąć miłość, ale nie znamy imienia partnera, lepiej wtedy nie podpisywać świec.
 6. Bierzesz swoją świecę do ręki i namaszczasz ją romantycznie olejkiem różanym.
 7. Teraz bierzesz zmysłowo świecę symboilizującą Jego. Namaść jego ciało olejkiem różanym. Wyobraź sobie swoje palce na jego plecach.
 8. Obie świece ustawiasz na talerzu tak, aby stykały się (lub były maksymalnie zbliżone do siebie, jeśli świece są lekko stożkowe). To Wy przenikacie się na wzajem. Przewiąż obie świece czerwoną nitką, wypowiadając w myślach coś a la „niech zwiąże nas nić miłości” lub coś równie romantycznego. Uwaga – używamy mało nitki, wystarczy przewiązać raz świece, a potem
  obciąć końcówki – nitki są łatwopalne.
 9. Kiedy świece stoją stabilnie w talerzu, zabezpieczone przed przewróceniem i podpaleniem pokoju, namaszczone olejkiem i przewiązane czerwoną nitką, jesteś gotowa na ostatnią część.
  Najważniejszą. Wzbudź w sobie ponownie intencję. Poczuj całą sobą miłość, której pragniesz. Niech Cię przenika i zawładnie Twoim umysłem. Skupiona na intencji, zapalasz obie świece, wypowiadając głośno (lub cicho, jak wolisz) zaklęcie (czyli intencję) typu: „Niech miłość zapłonie między mną a ……..” albo „Jestem kochana przez wspaniałego mężczyznę”, lub cokolwiek innego, co czujesz, że w tej chwili chcesz powiedzieć. Poproś też zebrane istoty duchowe i niefizyczne o pomoc i wsparcie w wypełnieniu tego rytuału.

Po rytuale – medytacja, podziękowanie i oczyszczenie przestrzeni

Intencja poszła we Wszechświat. Możesz teraz pomedytować, patrząc na płomień świecy, albo odmówić dowolną modlitwę (najlepiej dziękczynną). Czuj, że to, o co prosiłaś, już się zrealizowało. Podziękuj wspierającym Cię Bytom i pozwól im odejść. Możesz również pośpiewać, zatańczyć, śmiać się, płakać (ale tylko ze szczęścia). To jest Twój czas. Święty czas.

Kiedy uznasz, że już wystarczy, możesz oczyścić przestrzeń. To Koniec. Jeśli jednak uznasz to za stosowne, powiedz głośno: „Rytuał miłości został zakończony!” albo coś podobnego, co zakomunikuje, że to już koniec. Jedyne, co pozostało, to pozwolić świecom spalić się do samego końca.

Co zrobić ze świecą po zakończonym rytuale? Musisz upewnić się, że świece mogą bezpiecznie spalić się do końca. Jeśli masz niebezpiecznie mało miejsca albo w pobliżu są firanki, sterta papierów lub inne łatwopalne przedmioty, a Ty już chcesz pójść spać, możesz wstawić talerz ze świecami do wanny. Na wypadek, gdyby świece się przewróciły, możesz też nalać do niej trochę wody – na wszelki wypadek. Gaśnica pod poduszką też może się przydać, choć tego – oczywiście – nikomu nie życzymy.

Czasem świece się palą równomiernie, czasem jedna szybciej. Co to znaczy? To już zostawiam Twojej intuicji. Może nie znaczyć nic.

Wosk, który został po spalonych świecach, najlepiej zakopać lub wykorzystać w inny sposób.

Powodzenia!

Efekty rytuały miłosnego

Jakie mogą być efekty czaru na przyciągnięcie partnera? Jak szybko działa magia miłosna? Kiedy ostatnio wykonywałem ten rytuał, wypowiadanie intencji nieświadomie zakończyłem słowami „lub to, co jest dla mnie najlepsze”. Rytuał robiłem, żeby rozbudzić uczucia dziewczyny, za którą wtedy szalałem do nieprzytomności, a ona ciągle była taka nijaka i odpychała mnie. Efekt nastąpił bardzo szybko. Po tygodniu nie chciała już mnie widzieć na oczy (sprawy potoczyły się jakoś tak dziwnie. Cierpiałem strasznie i gdyby nie pomoc Moniki, męki pewnie trwałyby dużo dłużej. Po kilku tygodniach zacząłem jednak odczuwać radość, że to się skończyło. To było o niebo lepsze rozwiązanie dla mnie – nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby mi się udało rozbudzić w niej uczucia do mnie. To było to, co było dla mnie dobre, choć na pierwszy rzut oka niekoniecznie zgodne z moimi pragnieniami, które czułem w danej chwili. Jak widać, można zagrać va bank i poddać się Mądrości Wszechświata. Ktoś powie, że rytuał się nie udał, bo straciłem tą dziewczynę, a ja powiem: udał się jak diabli! :)

Czasami to, co jest dla nas naprawdę dobre, niekoniecznie jest tym, czego w danym momencie byśmy chcieli.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (25 głosów, średnia: 3,44 z 5)
Loading...
 • Monia

  Łukasz, chciałabym wykonać rytuał dziś koło 17.00 ? Czy teraz jest dobry czas? Znajoma przestrzega mnie ,żebym tego nie robiła bo efekt może być odwrotny…Nie chce by był odwrotny, jak moge się przed tym ustrzec?

 • maria

  prosze o pomoc, czy moj zwiazek jest dla mnie dobry na przyszlosc

 • maria

  czy moj mezczyzna jest mi wierny?

 • Dziewczyna

  Pierwszy raz spotykam się z tym, że o takich sprawach pisze mężczyzna… i że w takie rzeczy wierzy… wiem, ze jestem troszkę nie na czasie, bo ostatnie komentarze są z 2007 roku, ale może warto spróbować… Czy Ty jest szansa bezpośredniego skontaktowania się z Autorem? Z Łukaszem? Jeśli tak proszę o kontakt mailowy: dziewczyna.buziak@wp.pl Pozdrawiam serdecznie. M.

 • Ona127

  Ja też bardzo bym prosiła Pana o kontakt… email evelina789@poczta.fm

 • Niezle

  Ej, zajebiscie jest samemu dojść do tego, co autor pisze, no i oczywiście jak to, że mi też się udało po 2 tygodniach od „rozpoczęcia” i jestem z nią trzy lata, ogólnie jest bosko. Tylko ja nie miałem nitek, świec i innych przedmiotów, wątpię by było to koniecznie potrzebne. Przedmioty to tak samo jak bóstwa, w które wierzy i które dają mu moc – każdy wybiera sobie swoje.

 • Niezle

  Dopiero teraz doczytalem ze autor nie jest z ta dziewczyną.

 • pati

  kurczę… aż spróbuję… poprosić grzecznie zawsze można :)

 • Monika

  To może zrobimy rytułały razem
  wyznaczymy date i godzine
  nie ukrywam ze najlepiej w weekend i każdy w zaciszu domowym zaczaruje tą ukochaną miłość?
  to jak ktoś chętny, bo ja juz czekam na pełnię:)

 • Barbara Bartoszewicz

  a olejek różany eteryczny, czy z pestek …?

 • Różany olejek eteryczny jest dość drogi. Może to być olejek zapachowy o zapachu róży, olejki zapachowe mają znacznie przystępniejsze ceny.

 • Pingback: Archanioł Chamuel - archanioł miłości i przeznaczenia()

 • Pingback: Zaklęcie Miłosne przy Pełni Księżyca()