Trzy kamienie

Wróżby przy pomocy kamieni znane były przez ludzi wielu kultur od najdawniejszych czasów. Jest wiele metod na zadanie kamieniom naszych pytań, jedną z nich jest wróżba z trzech kamieni: białego, zielonego i czerwonego. Mogą to być zwykłe pomalowane kamyki lub kamienie półszlachetne w tych właśnie kolorach.
Przed wróżbą trzeba się zrelaksować i uspokoić myśli. Następnie trzymając kamyki w dłoniach skupiamy się na naszym pytaniu i wyrzucamy je na przygotowaną do tego celu tkaninę. Biały kamień oznacza nasze pytanie. Zielony kamyk jest potwierdzeniem, odpowiedzią twierdzącą; czerwony – to odpowiedź negatywna, czyli zaprzeczenie. Ten kolorowy kamień, który znajduje się najbliżej kamyka białego – naszego pytania – jest odpowiedzią na zadane pytanie :). To prosta metoda pozwalająca skontaktować się nam z naszą podświadomością.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
  • musze sprobowac tych wrozb z kamieni;-)
    a ja mam pytanie i znow nie na temat:
    Kupiłam karty runiczne, w ksiegarni z instrukcją tzn. interpretacją kazdej runy… Pózniej kupiłam ksiązke „Runy i ich zastosowanie’ Mateli i w tej ksiazce niektore inteerpretacje run diametralnie sie roznia poza tym w ksiazce nie ma znaczen odwroconych:( Teraz mam metlik w glowie, bo nie wiem ktora interpretacja sie kierowac:( co mam zrobic? Bardzo prosze o rade i z gory dziekuje

  • mirka

    czy uda mi się wygrać znaczącą sumę pieniędzy w totka?