Kryształy i kamienie półszlachetneKrysztaly i kamienie pólszlachetneIch wplyw

Kryształy i kamienie półszlachetne

Krysztaly i kamienie pólszlachetne
Ich wplyw Na zdrowie i zycie.
Przyroda wokól nas jest niewyczerpanym zródlem energii. Warto z niej korzystac. Trzeba jednak wiedziec jak postepowac, by ta potezna sila nie obrócila sie przeciwko nam. Jak wybrac swój kamien? Od czego zaczac i czym sie kierowac?
Aby cieszyc sie energia kamieni i krysztalów wystarczy sie na nia otworzyc. Dosc popularna i prosta w uzyciu metoda opiera sie na podziale wedlug czakramów, gdzie nastepuje wymiana potrzebnej do zycia energii. Dzialanie poszczególnych czakramów mozna wspomagac za pomoca kamieni i kolorów. Gdy brak nam checi do zycia, gdy potrzeba nam bodzca by pobudzic system obronny i zwalczyc chorobe, siegamy po granat, rubin, hematyt. Osobom podatnym na stresy, a zwlaszcza tym, które lubia martwic sie na zapas, pomoze malachit, szmaragd lub inne zielone kamienie.
Ksiazka jest cennym zródlem wiedzy dla osób, które laczy silna wiez z przyroda i które chca nauczyc sie korzystac ze wspanialej energii kamieni i krysztalów w róznych dziedzinach zycia i w konkretnych sytuacjach.

KUP TUTAJ PO TYM JAK PRZECZYTASZ FRAGMENT KSIĄŻKI – KLIKNI TU

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...