Magia – wrďż˝żby. zaklęcia. amuletyJakie narzędzia potrzebne są

Magia – wrďż˝żby. zaklęcia. amulety

Jakie narzędzia potrzebne są do praktykowania magii?
Czy można przewidywać przyszłość za pomocą kart tarota?
Jak się wrďż˝ży za pomocą starożytnych run i jak je samemu wykonać?
Jak prawidłowo zinterpretować swďż˝j horoskop?
Ktďż˝re kamienie i zioła pomogą Ci uporać się z problemem?
Czy kolory i pora wpływają na powodzenie zaklęcia?
W jaki sposďż˝b Księżyc wpływa na magię?
Jak posługiwać się mocą czterech Żywiołďż˝w?
Jak tworzyć własne zaklęcia i rytuały magiczne?

Zapoznawszy się z grubsza z prawami rządzącymi magią, możesz zacząć „praktykować”. Poprzez tworzenie własnych rytuałďż˝w i zaklęć zmienisz swoje dotychczasowe życie i sprawisz, że niemożliwe stanie się możliwe.
Uwierz we własne siły. W końcu wszystkie rytuały i wiedza magiczna są dziełem ludzi – takich samych, jak Ty. Ludzi, ktďż˝rzy nie pozostają zamknięci na wołanie Natury, ktďż˝rzy w życiu kierują się intuicją i potrzebą rozwoju duchowego. Odkrywanie tajemnic otaczającego Cię świata w połączeniu z odkrywaniem samego siebie, swoich ukrytych możliwości i zdolności oraz umiejętność zapanowania nad rzeczywistością to największe korzyści płynące z podjęcia magicznego stylu życia.
Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po magii. Dowiesz się z niej, jakie prawa rządzą magią, jakich potrzeba do niej akcesoriďż˝w i jak je samemu wykonać. Poznasz właściwości kamieni, roślin i innych otaczających Cię przedmiotďż˝w, ktďż˝re znajdują zastosowanie w rytuałach magicznych. Nauczysz się odczytywać przyszłość za pomocą prastarych technik pochodzących z rďż˝żnych kultur. Przeczytasz o mocy i własnościach czterech Żywiołďż˝w oraz wpływie Księżyca na Twoje życie. Dodatkowo nauczysz się tworzyć własne rytuały magiczne dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

KLIKNIJ TUTAJ PO SWďż˝J PODRĘCZNIK MAGII

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...