Skrypt z imieniem Anioła. Nowe Talizmany Anielskie

W CzaroMarowej ofercie pojawiły się nowe Talizmany Anielskie. Mają formę płaskiej karty przyjemnej w dotyku i bardzo estetycznie wykonanej, wielkości karty kredytowej. Na jednej stronie Talizmanu znajduje się skrypt z imieniem danego Anioła, z drugiej strony ozdobiony został anielskimi skrzydłami. Obecnie dostępne są skrypty z imionami sześciu Aniołów i Archaniołów.

13133389_10154147067487277_8634170047252912173_n

Do zapisu imion Aniołów użyty został alfabet enochiański, anielski język o ogromnej mocy. Już tylko biorąc talizman do ręki odczuć można jego energie. Po dłuższym czasie medytowania z anielskim imieniem może okazać się, że energia wprost będzie Cię rozpierać, a sam będziesz potrzebować uziemienia. Jeśli tak się stanie, zatrzymaj się na chwilę w trakcie swoich obowiązków. W myślach skieruj nadmiar przepełniającej Cię pozytywnej energii na przykład w darze do Matki Ziemi, aby służyła jej największemu dobru. Możesz też skorzystać z innej znanej Ci metody uziemienia.

Dlaczego powinniśmy się uziemiać? Podam tu własny przykład. Kiedy Talizmany Anielskie trafiły w moje ręce, przez dłuższy czas wszystkie sześć miałam przy sobie :) Bardzo mi się podobają, poza tym język enochiański jest prawdziwie magiczny i ma silne, wysokie wibracje. Po kliku godzinach w ich obecności byłam pełna entuzjazmu, szczęśliwa, z masą pomysłów w głowie (również takich, które lepiej przemyśleć przed wprowadzeniem w życie), lecz trudno było mi skupić się na jednym konkretnym zajęciu. Otrzymałam dużo energii, którą należałoby właściwie wykorzystać w działaniu. Prawdopodobnie większej jej części nawet nie byłabym w stanie użyć, stąd by uniknąć odczucia „bujania w obłokach” czy „wystrzelenia w kosmos”, należy się uziemić. Poza tym nasza aura powinna mieć czas na oswojenie się z nowymi energiami, by odczucie i doświadczenie zmieniło się w duchową wiedzę. Z każdym kontaktem z wysokimi energiami Aniołów wzmacniamy swoją aur i rozwijamy się duchowo. Teraz staram się pracować tylko z jednym Talizmanem Anielskim na raz, by nauczyć się rozpoznawać energie konkretnego Anioła.

Skrypt ściąga anielską energię do naszej rzeczywistości, abyśmy w wybranych dziedzinach mogli otrzymać potrzebne nam wsparcie. Kliknij poniżej w krótki opis Talizmanu Anielskiego, by znaleźć ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:

 

I tak skrypt z imieniem Archanioła Anaela jest amuletem na miłość, z imieniem Anioła Metatrona – na rozwój duchowy, z imieniem Archanioła Rafaela będzie amuletem na zdrowie… i tak dalej. Wystarczy nosić wybrany Talizman Anielski przy sobie lub umieścić w swoim otoczeniu, by mógł oddziaływać swoją energią.

Przy medytacji z anielskim imieniem zapal świecę i wpatruj się w poszczególne litery, a następnie patrz na całe imię, które razem tworzą. Potem schowaj skrypt, by dalej mieć go przy sobie – w portfelu, torebce, kieszeni – bądź ustaw w widocznym miejscu.

Oprócz tego skrypt z imieniem Anioła możesz włączyć do swojego dowolnego rytuału, uczynić go częścią bardziej rozbudowanego amuletu. Pamiętaj jednak, żeby włączając Anioły do swojej magii prosić je o pomoc i dziękować za nią. Przy udziale anielskich energii nie przeprowadzaj działań naruszających wolną wolę innej istoty, bo po prostu się od Ciebie oddalą. Staraj się wykonywać swoje działania magiczne dla Najwyższego Dobra wszystkich istot, a pomoc Aniołów będzie Twoim wsparciem.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
  • Paweł K. (meanraax)

    enochianski: „zdaniem niektórych przekazany im przez anioły, częściej uznawany za język sztuczny. Cechuje go bardzo rzadkie występowanie tych samych słów, co podważa tezę, iż zawiera jakieś konkretne treści” kompletna bzdura dla idiotow. dwa imiona na ta sama litere tymi smiesznymi symbolami zaczynaja sie innymi znaczkami a reszta ktora sie rozni zaczyna sie tym samym symbolem ciekawe ale sensu nie ma ;] moc tych obrazkow polega na nabieraniu pelikanow co lykaja bzdury o jakims abrakadabra za 10 zlotych

  • Renata Nikonowicz

    Pawle, piszesz: „kompletna bzdura”, „śmieszne symbole” – każdy ma prawo do własnego zdania :) W języku enochiańskim zapisuje się słowa od prawej do lewej strony. Miałam okazję uczestniczenia w rytuale enochiańskim i poczuć energię słów i imion zapisanych w tym języku. Moje doświadczenia nie pozwalają mi na określenie tego jako bzdurę.

  • Paweł K. (meanraax)

    od prawej niby pasuje ale co to za jezyk ktory wg wikipedii nie zawiera tresci a tutaj pisza ze to anielski i ma moc? jak ktos to zmierzyl i czym? skad wiedza ze anioly maja jakis jezyk i ze on tak wyglada? wlasne zdanie to mozna miec na temat swiatopogladu a nie prawdziwosci bajek ;) jak ktos wierzy w takie bzdury spoko ma takie prawo…chyba…moze nawet jakis efekt placebo wywola jak ktos bardzo chce uwierzyc ze mu to cokolwiek daje. tylko trzeba byc strasznie naiwnym zeby wierzyc ze napis za 10 zl cokolwiek zmieni w zyciu. ja mam zdanie ze to bujda na resorach i mozna polozyc takie pomysly na polce kolo czerwonego kapturka razem z tym odblokowywaniem czakr i wykrywaniem zyl czy czegos tam przez kawalek zgietego preta. do wrozek tez ludzie dzwonia i pewnie im sie zdaje ze ich abrakadabra cos daje. zbyt duzo obludy na tym swiecie zeby dawac wiare tak niepowaznym rzeczom. „czarymary” i tyle.