CzaroMarownik 2014 w wiosennej cenie

Dziś dopiero pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, a ciepło wiosennego słońca stopiło już cenę Twojego Magicznego Kalendarza – CzaroMarownika 2014 w Magicznej Galerii CzaryMary.pl! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego egzemplarza, teraz zamówisz go za jedyne 9,9 zł!

Illu_Czaromarownik_wiosna3Tylko do wyczerpania zapasu!

CzaroMarownik 2014 to coś więcej niż zwykły kalendarz… Mogli się o tym przekonać posiadacze CzaroMarownika z poprzedniego roku :) Wydanie na 2014 rok zawiera wskazówki z takich dziedzin, jak: magia finansowa, magia ochronna, praca z aurą, medycyna XXI wieku, wpływ diety na samopoczucie, naturalne metody uzdrawiania oraz wiele innych. A to wszystko w twardej, solidnej oprawie! Prezentuje się świetnie, jest praktyczny i przepełniony magią. Recenzje posiadaczy CzaroMarownika 2014 są jego najwspanialszą rekomendacją! Przeczytasz je na stronie pod opisem kalendarza. Polecamy gorąco, jeśli jeszcze nie posiadasz własnego egzemplarza – promocja jest aktualna tylko do wyczerpania zapasu CzaroMarownika w naszym magazynie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
  • ewa

    Co za satanistyczna strona. a sklep czarymary.pl zawiera w logo odwróconą gwiazdę-znak szatana. Ponad 11 tys. osób lubi wasza stronę na face ? masakra. -ludzie obudźcie się!
    Dobrze ze ja mam otwarty umysł i Archanioł Michał mnie broni.

  • Anna L.

    a po co odwracac logo do gory nogami? To przypomina mi historie pewnej pani ktora poczula sie obrazona bo ser w sklepie kosztowal 6zl 66gr – przeciez to 666 :-D poza tym odwrocony pentagram jako symbol szatana funkcjonuje dopiero od sredniowiecza bo tak sobie ksieza wymyslili chcac pognebic ludzi zajmujacych sie czarami. Pierwotnie mial inne znaczenie, tak jak swastyka zanim zostala uzyta przez hitlera byla symbolem slonca. Ale nie chce mi sie tlumaczyc ignorantom- najwiecej maja do powiedzenia ludzie ktorzy nic nie wiedza. Odsylam do poglębienia wiedzy. Myslenie nie boli.
    Ps. Zeby nie bylo – jestem praktykujaca katoliczka. Ale nie FANATYKIEM.