Tarot przestrzeni wariantów

„1. W gronie znajomych rozsyp karty odwrotną stroną do góry, a następnie niech każdy losuje swoją kartę. Najlepiej chwilę je podotykać, pozastanawiać się, a następnie wyciągnąć swoją kartę. Inne osoby będą z kolei wolały wybrać swoją kartę od razu. Ciekawostką jest to, że w grupie znajomych każdy zwykle wybiera taką kartę, która bardzo pasuje do jego charakteru i tego, nad czym powinien pracować w pierwszej kolejności. Dostarcza to wiele zabawy i może stać się podwaliną dla ciekawych dyskusji filozoficzno-życiowych.

2. Jeśli kupujesz karty dla siebie, zamiast zapoznawać się kolejno z siedemdziesięcioma ośmioma głównymi zasadami Transerfingu, możesz codziennie wyciągać innę kartę i przeanalizować powiązaną z nimi treść na początku dnia, a następnie przez cały dzień stosuj się do niej. Warto nawet wziąć kartę ze sobą, wychodząc rano z domu, by można było patrząc na nią, przypomnieć sobie jakiś szczegół z tego, co wcześniej przeczytałeś / przeczytałaś. Najprawdopodobniej informacje, z którymi się zapoznasz, bardzo pomogą Ci danego dnia w przebrnięciu przez jakąś życiową sytuację lub ułatwią podjęcie jakiejś ważnej decyzji. A nawet jeśli nie przydadzą się tego konkretnego dnia, zasady Transerfingu są bardzo uniwersalne i możesz być pewien, że prędzej czy później Ci pomogą. Ważne, by zapoznając się z kolejną zasadą Transerfingu, nie zapominać o wcześniej przyswojonych. Bardzo ciekawe rezultaty daje też codzienne zapisywanie w notesie zaobserwowanych zmian w życiu.

3. W przypadku, jeśli znajdujesz się w jakiejś życiowo ważnej sytuacji i musisz podjąć jakąś decyzję, lecz za bardzo nie wiesz, w którą stronę podążyć, postąp następująco. Weź talię do ręki. Sformułuj swoje pytanie w myślach. Następnie rozsyp karty na stole odwrotną stroną do góry. Lewą ręką sięgnij po kartę lub taką liczbę kart, jaka Ci przyjdzie do głowy. Lewa ręka powiązana jest z prawą półkulą mózgu, a ta z kolei z podświadomością. Sięgaj po takie karty, które wydadzą Ci się w jakiś sposób inne. Niektóre osoby mówią, że czują, że są one cieplejsze od innych, inne, że jakoś „tak im się samo wzięło”. Pozwól, by karty wybierała Twoja podświadomość. To właśnie ona ma bezpośrednie połączenie z metafizyczną stroną życia, a taką będzie również informacja, którą otrzymasz po wyciągnięciu karty. Najczęściej odpowiedź, która do Ciebie dotrze po odkryciu karty, będzie idealnie pasowała do danej sytuacji i stanie się Twoim przewodnikiem w działaniu.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...