Zestawy zaklęć miłosnych

Z okazji Walentynek na CzaroMarowym blogu pojawiły się rytuały na umocnienie istniejącej miłości. Teraz czas na rytuały magiczne, które pomogą w przyciągnięciu miłości, partnera i udanego związku do naszego życia. Na początek – gotowe zestawy do zaklęć magii miłosnej.

Zestaw Zaklęcie Miłosne zawiera: dwie świece, kadzidełko, olejek rytualny, kryształ kwarcu różowego i ametystu, mieszanka ziół, lniany woreczek i dokładny opis zaklęcia. Wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania zaklęcia znajdują się w estetycznym kartonowym opakowaniu.

Rytuał na przyciągnięcie miłości zawiera: czerwoną świecę kochanków, 7 sztuk kadzidełek stożkowych o zapachu różanym, olejek do magii miłosnej do namaszczania świec, gwóźdź do wyrycia imienia na świecy oraz dokładny opis jak wykonać rytuał, aby przyciągnąć do naszego życia miłość.

Czasem, by przygotować się na nową miłość, należy odciąć się od związku z przeszłości. Bywa to trudnym zadaniem, dlatego warto skorzystać z Rytuału separacyjnego, ale tylko w momencie, gdy jesteśmy zdecydowani na całkowite zerwanie kontaktów z wcześniejszym partnerem. Rytuał separacyjny zawiera: tzw. świecę separacyjną (jest to specjalna świeca czerwona w środku, czarna na zewnątrz), 4 świeczki: dwie pomarańczowe, fioletową i białą, olejek do namaszczania świec, stożkowe kadzidełko, gwóźdź i dokładny opis rytuału.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...