Wesołych Świąt

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Marek

  Serdecznie dziękuje za życzenia i wzajemnie życzę Wesołych Świąt ;)

 • Jola

  Dziękuję za pamięć i piękne życzenia.
  Ja również korzystając z okazji, składam Państwu Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku … :)

 • Beata Król

  Ja Beata Król przesyłam wiele miłości, wszystkim ludziom i wszystkim istotom na naszej planecie. I w tak pięknym dniu jakim jest Boże Narodzenie przesyłam wszystkim bardzo dużo miłości, bardzo wiele radości, uśmiechu, szczęścia, dobrobytu, obfitości, cierpliwości i nadewszystko bardz dużo zdowia ;-)

 • Kasia1982

  Dziekuje Wam Kochani za przepiekne zyczenia swiateczne.
  Ja rowniez pragne zlozyc serdeczne Zyczenia Swiateczne oraz Szczesliwego Nowego Roku 2010,wiele szczescia ,radosci,dobrobytu i obfitosci we wszystkim czego sobie zazyczycie!!!!(-;

 • Gienia

  Serdecznie dziękuję za tak piękne życzenia. Również składam Całej Ekipie „Czary Mary” jak najserdeczniejsze życzenia zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych przyjaciół oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku.

 • Izabela

  Bardzo dziękuję za tak ciepłe życzenia i również składam życzenia spokojnych, radosnych i przepełnionych ciepłem miłości Świąt Bożego Narodzenia, oraz wiary w siebie samego i w swoje wielkie możliwości odmieniania życia innych ludzi na lepsze w Nowym 2010 Roku :))

 • Ana

  Dziękuję za życzenia,za tą „całą magię „jaką na swym portalu prezentujecie,chwile zapomnienia,odetchnienia od codzienności…i życzę całej ekipie „cZARY „mARY” ZDROWYCH I WESOŁYCH SWIĄT!!!

 • Basia „7”

  Jakie to miłe ,otwieram poczte a tu piękna karteczka i życzenia niebanalne, szczere i piękne. Wszystkim tworzącym Czary Mary życzę wszelkiej obfitości, niech się Wam darzy, spełnia, realizuje to co wymarzone, by stworzyc miejsce na nowe sny i plany. :)))

 • Anna

  Serdecznie dziekuję za piękne życzenia i wzajemnie życzę całemu zespołowi Czary Mary tego samego.

  annbaba

 • Elzbieta

  ” Cicho, cichuteńko Śnieg bielutki prószy…
  Wolno, wolniusieńko Pokój wlał do duszy.

  Cały świat ten pokrył Swym całunem białym,
  Cały świat się zdaje Dobrym, doskonałym!…

  Milknie wrzawa świata Pośród śnieżnej ciszy,
  Duch w górę ulata, Swego Stwórcę słyszy…

  Całemu zespołowi Czary Mary życzę Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia:))

 • Ewelina

  Całemu Zespołowi Czary Mary, życzę zdrowych , spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2010.

  Z pozdrowieniami
  – Ewelina

 • miridiam

  Bardzo dziekuję za życzenia.
  Wszystkim życzę ciepłych,spokojnych świąt i szczęscia,miłości i przyjażni w każdym momencie Nowego Roku
  Miridiam

 • Teresa

  Bardzo dziekuje za piekne zyczenia .Swieta to wpanialy czas.Zycze wszystkim by przyszly w radosci,zdrowiu i w spokoju. WesolychSwiat! Teresa

 • Teresa

  Bardzo dziekuje za piekne zyczenia .Zycze wszystkim by przyszly w radosci,zdrowiu i w spokoju. WesolychSwiat! Teresa

 • Elżbieta

  Serdecznie dziękuję za tak miłe życzenia!!!
  Życzę wszystkiego dobrego i spełnienia najskrytszych marzeń w tak piękny czas!
  Wesołych Świąt oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2010 Roku!!!

 • elefant59

  Dziękuje za życzenia i wzajemnie życzę Wesołych Świąt

 • Magiczny Blog CzaryMary.pl

  Całemu Zespołowi Czary Mary, życzę zdrowych , spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2010

  życzy Aniela

 • ela

  Czas Świateczny, to magiczny czas.Niech spełnią się wszystkie życzenia od Was i dla Was. Jaki piękny byłby świat , taki serdeczny, cielutki, życzliwy.
  Dziekuję za piekne życzenia i przesyłam swoje, równie serdeczne i wszelkiej pomyslności w Nowym 2010 Roku.

 • Dziekuje za piekne zyczenia.Przesylam ze swej strony rownie piekne i serdeczne zyczenia, calemu zespolowi Czary Mary.Niech Rok 2010 bedzie pomyslny i szczesliwy dla Mnie i dla Was.Wesolych Swiat!!!!!

 • Danuta

  Dzięki za piękne i serdeczne życzenia.Ale dzięki przede wszystkim za to ,że jesteście cały rok , że zawsze podnosicie nas na duchu i dodajecie nam wiary w ludzi i życie,karmicie nas nadzieją na lepsze jutro. I za to wszystko bardzo serdecznie dziękuję całej załodzi CZARY MARY i życzę wszystkim ciepłych i wesołych świąt oraz pięknego i szczęśliwego NOWEGO ROKU 2010

 • M.Schmidt

  Pięknie dziękuję za życzenia.
  Jestem Szczęśliwy,że ISTNIEJECIE,witacie dobrym słowem,uśmiechem co dodaje nam wiary w życie,dodaje pogodę Ducha.Dziękuję za WSZYSTKO i że mam z Wami kontakt.Zawsze myślicie o drugich,aby Serca rozweselić.
  Że – JESTEŚCIE WSPANIALI !! Tylko dzięki Wam – całemu Zespołowi „”CzaryMary „” – otrzymuję to co pragnę mieć i otrzymuję na czas w pięknych wydaniach i TAK TANIO :))))
  Składam NAJSZCZERSZE ŻYCZENIA BOŻENARODZENIOWE,oraz zdrowia,dalszych sukcesów
  i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO – 2010 roku :)))

 • Małgorzata

  Serdecznie dziękuję za śliczne życzenia.:)
  Dziękuję Wam,że Jesteście.Za horoskopy,które się sprawdzają.

  Życzę Wam nadziei,
  własnego skrawka nieba,
  zadumy nad płomieniem świecy,
  filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
  piękna poezji, muzyki,
  pogodnych świąt zimowych,
  odpoczynku, zwolnienia oddechu,
  nabrania dystansu do tego co wokół,
  chwil roziskrzonych kolędą,
  śmiechem i wspomnieniami.
  Wesołych Świąt!

 • Sophie

  Gdy zapłonie gwiazdka na niebie,a śnieg wokół się bieli i srebrzy.Z życzeniami ktoś przyjdzie do Ciebie w piękny wieczór ktoś jasny jak Księżyc.A głos Jego tak dżwięczny i ciepły jak palący ogień w kominku i wśród radości,uśmiechów i blasku znikną wszystkie smutki po cichu.

 • MAK

  Dziękuję, że jesteście. Z Wami życie jest jaśniejsze. Całemu Zespołowi wszystkiego dobrego i w tym i przyszłym roku. Dużo radości Wam życzę.
  MAK

 • bonia

  dzisiaj zdarzył się cud :0 choć juz sama nie wiem…życie to jedna wielka niewiadoma!, chciałam coś i to dostałam, choc nie wiem czy chciałam tego, ale chyba tak lepiej, kocham i mam nadzieje ze on tez kiedys mnie pokocha…jest tym KIMŚ własnie wymarzonym, ale czas pokarze, cały czas uczę się czekać, choć jestem niecierpliwa, cud się zdarzył i oby trwał do końca życia :)

 • Cuda zdarzają się każdego dnia – wystarczy je dostrzec. W wigilię uwolniłam się od przeszłości. Na świat patrzę optymistycznie. To pomaga i to jak. W ten dzień ujrzałam mężczyznę mojego życia (kiedyś nim był) z inną kobietą i wiem że to był CUD w przeciwnym razie przez całe święta myślami byłabym w przeszłości którą razem tworzyliśmy. Zrozumiałam że przeszłością nie można żyć. Liczy się „tu i teraz”. Dziękuję opatrzności za ten DAR. Za przeszłość i za chwilę obecną. Przeszłość kreuje nasze życie i jest potrzebna… ale nie można nią żyć.Anna.

 • OLA

  Serdecznie dziekuję za śiczne życzenia i również życzę wszystkiego co najlepsze, radości , miłeści i wielu magicznych chwil w Nowym Roku ! Pozdrawiam !

 • JA

  DLA WAS I DLA WSZYSTKICH MOC SERDECZNOŚCI!

 • krystka

  Dziękuję , Wasze życzenia rozlało ” ciepełko” na serce i radość – jak to miło !
  Ja również życzę Wam wielu sukcesów w Nowym Roku , radości w życiu osobistym – byście zawsze wnosili w szarą codzienność bliźnich optymizm – że może jutro będzie lepiej, że zdarzy się COŚ co odmieni życie na radośniejsze .
  Może w moje 78 urodziny w Trzech Króli spełnią się Wasze życzenia – ” szczęścia i pomyślności ” – Krystka

 • MIRA

  Dziękując za życzenia, pragnę państwu i wszystkim nam aby 2010 rok był łatwiejszy, lepszy i bogatszy. Aby marzenia wam się spełniały co krok, a każdy dzień przynosił same radości i wiele miłości !!!
  pozdrawiam wszystkich Mira

 • Marion

  Na wszystkie dni Nowego 2010 Roku,
  życzę wiary w sercu i światła w mroku,
  aby móc przeskakiwać przeszkody
  z energią godną siły i młodości
  a marzenia nabrały barw miłości.
  Bardzo dziękuję za wsparcie i wiarę w moc uczuć
  marion