Podarunki od Losu

Jeśli trafiamy na jakąś myśl/afirmację/osobę/książkę po raz kolejny, to warto się zatrzymać i pomyśleć po co nam los ją/je/jego przesyła. Pragnę się z Wami podzielić myślą, która trafia w moje ręce po raz kolejny. Oto ona:

„Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego realizacji”

Co o niej sądzisz?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
 • Erna

  Wstrzasnelo mna to zdanie, jestem zszokowana jego dobitnoscia, chcialabym znac autora, kontekst i zrodlo. Jesli to jest prawda, a nawet jakies uniwersalne prawo, to nasze zaslepienie i niezrozumienie praw rzadzacych swiatem jest bezgraniczne, a razem z nim nieskonczonosc straconych szans!

 • Nic nie dzieje się przypadkowo, są tylko cudowne zbiegi okoliczności

 • Droga Erno, jak to z większością ‚przypadkowych’ pięknych myśli bywa – autor jest nieznany. Grunt, że sens został przekazany i zrobił wrażenie, poruszył coś w głębi…:)
  Nie należy też się za bardzo skupiać na tzw. straconych szansach – można je potraktować jako wydarzenia, które służą nam do nauki/odkrycia tego właśnie prawa (oraz innych). Poza tym przed nami są kolejne szanse… :)

 • małgorzata

  CUDOWNE MOTTO, CUDOWNA MYSL.
  W MOIM PRZYPADKU WSZYSTKIE MOJE MARZENIA SIę SPEłNIAJą, A WIęC NIE PRZESTAJę MARZYć.JESTEM SZCZęSCIARą, BO MAM TE MOC… DZIęKUJę ZA PRZYPOMNIENIE.