Jak ustalić biegunowość pierścienia Atlantów

Do jej ustalenia potrzebne będzie wahadełko, może to byc nawet obrączka zawieszona na sznurku. Badamy polaryzację pierścienia, po obu jego stronach. Kładziemy pierścień na stole, nad nim trzymamy nasze wahadełko (łokiec oczywiście opiera się też o stół). Mentalnie zadajemy pytanie o polaryzację tej strony pierścienia i czekamy, aż wahadełko zacznie się obracać w prawą lub lewą stronę. Obroty w prawo wskazuja na dodatnia polaryzację i tą stroną skierowaną do ciała należy nosic pierścień na ręce.

Obroty w lewo wskazują nam na drugi, ujemny biegun tego pierścienia.

Pierścienie Atlanty dostępne w naszej galerii ezoterycznej CzaryMary.pl mają polaryzację ustaloną przez producenta, jednak w przypadku wielu pierścieni dostępnych na rynku, trzeba samemu to zrobić.
A u nas znaleźć można pierścień atlantów w srebrze, lub w miedzi, a na zamówienie nawet w złocie :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 3,75 z 5)
Loading...
 • Pingback: 957329 Blog Verification()

 • mag

  witam!
  Chciałem się tylko podzielić pewną informacją dotyczącą Pierścienia Atlantów. Otóż kupiłem Pireścień u was, jednak miał podłączonych kilka linków, które ściągały ze mnie energię. Całe szczęście, że znam się troche na eneriach, więc usunąłem te nieszczęsne linki.
  Pozdrwaiam

 • Magu, jeśli były jakieś linki, to na pewno nie założone przez nas. Nie mamy na to czasu :)

  Większość osób jednak ma inne doznania, czują przypływ energii po założeniu pierścienia atlantów, są doenergetyzowani :)

  Każdy z nas jest inny, choć nie różny.

  Pozdrawiam

 • AnDzIoLkA

  pierścień atlantów słyszałam już od kilku osób, że przynosi nie szcześcia… nawet mi na lekcji religii to powiedzieli… Ale widze na różnych forach internetowych piszą odwrotnie że przynosi on szczęscie… jeśli moge to prosze o odpowiedź co Wy o tym myślicie

 • does anyone knows if there is any other information about this subject in other languages?

 • Ela

  Nie piście pierduł, że przynosi szczęście. Wszyscy naczytaliście się, że przynosi on szczęście. Tak naprawdę to jest symbol śmierci duchowej i fizycznej.

 • JFL

  Ciekawa ta informacja na temat pierścienia Atlantów.

 • mam pytanko czytałem że jedna strona pierścienia jest spolaryzowana a druga nie. tylko która??skoro niczym sie praktycznie nie różnią

 • Karina

  Ja słyszałam,ze nosi się na ochronę ….. ale ostatnio mi dwie osoby powiedziały bym nie nosiła bez ustalenia polaryzacji bo szkodzą….. a jak sama sobie ustalę wg wyżej przedstawionego planu i ustalę źle ? …… Jak mogę sobie zaszkodzić ?

 • Kazik

  Pierścień Atlantów poza magicznymi właściwościami posiada również właściwości elektryczne.
  Właściwości elektryczne – pierścień stanowi obwód rezonansowy dla określonych częstotliwości radiowych /cewkę stanowi zwój, a kondensator stanowi przerwa między jego końcami, i w silnym polu elektromagnetycznym przy określonej częstotliwości właściwej dla tego obwodu rezonansowego może się silnie nagrzać, a nawet poparzyć/.
  Właściwości magiczne to kształt i symbole na nim umieszczone.
  Magia towarzyszy nam wszędzie, przez całe życie. Stosujemy ją często odruchowo, np. gesty przy powitaniu /gest podniesionej ręki odpowiednio skierowanej/, pożegnaniu, przy modlitwie. Księża i biskupi zakazują używania magii, a sami ją stosują w kościołach podczas mszy – wszystkie gesty (i słowa nazywane modlitwą) używane podczas mszy są gestami magicznymi (wznoszenie rąk do góry – pobieranie energii z wszechświata/kosmosu, gest odwróconych dłoni skierowanych wnętrzem do wiernych to gest przekazywania energii). Na szatach liturgicznych też umieszczone są symbole magiczne. Czy zauważyliście, że na stułach jest symbol krzyża równoramiennego określonego kształtu, a często koloru? A nakrycia głowy księży, biskupów, papieża, tez mają ściśle określony kształt posiadający nie tylko zgodność z symboliką religijną ale i właściwości magiczne /poza religine/.
  A stare kościoły, katedry, klasztory były budowane często w miejscach pogańskich miejsc modlitwy/kultu, lub miejscach mocy, nie przez przypadek.
  Więc niech się nie wypowiadają przeciwko czemuś, co sami stosują.
  Często wypowiadają się przeciwko bioenergoterapii, a cały zakon Templariuszy ją powszechnie stosował, a i obecnie wielu księży też stosuje bioenergoterapie czy zajmuje się radiestezją (i to nie tylko w celu poszukiwania wody).
  Pewnie że trzeba mieć określone predyspozycje do tego. Przeważnie negatywnie wypowiadają się ci co nie maja tych predyspozycji/właściwości.
  Mógłbym podać dużo więcej przykładów stosowania przez nas (i księży) gestów, symboli, słów posiadających znaczenie i moc magiczną, ale nie jest tu miejsce na to, bo wyszłaby książka. Chciałem tylko napisać o powszechności występowania i stosowania zjawiska zwanego „magią”.

 • Piotr

  „Nie piście pierduł, że przynosi szczęście. Wszyscy naczytaliście się, że przynosi on szczęście. Tak naprawdę to jest symbol śmierci duchowej i fizycznej.”

  „Nie piś pierduł, że (…) to jest symbol śmierci duchowej i fizycznej. Wszyscy naczytaliście się, że przynosi śmierc duchowa i fizyczna. Tak naprawdę to jest symbol”, w który wierzysz albo nie, i kropka. ;-)

 • Regi

  Mam dosc istotne pytanie. Chociaz juz długo szukam na internecie nie moge znalezc w jaki sposob wykonac pierscien Atlantow. Dokladnie mi chodzi o proporcje rozmiarow symbolu. Rowniez co bardzo wazne – biegunowosc. Czy przy wykonywaniu pierscienia ja okreslam biegunowosc? Czy dopiero po wykonaniu wachadelkiem sprawdzam biegunowosc pierscienia?
  Dziekuje z gory za wszelkie informacje!

 • Kate

  Jakbyś naprawdę znał się na magii (nie tylko z nicka), to wiedziałbyś, że każdy amulet należy po zakupieniu oczyścić i przywiązać do siebie.

 • altar

  Piotr sluchaj jesteś tylko projektem kosmitów( inaczej boga – w twoim przekonaniu) Myślisz ze bóg na prawdę istnieje ? Może i tak, też kiedyś bardzo w niego wiezylem ale ludzie powinni w końcu otworzyć swoje umysly i się rozwijać a nie żyć w kościelnych zabobonach… jak by ci proboszcz powiedzial ze to dziala i w czymś ci pomoże to co byś zrobil ? Zalozylbys kurwa na wszystkie 10 palców + 10 na nogach. Sory ale ZOSTAWCIE KURWA JEGO JEBANA MAC LUDZI KTORZY MYSLA POZYTYWNIE NA TEMAT TEGO PIERSCIENIA NAWET ZEBY TO BYL EFEKT PLACEBO ludzie maja do tego pelne PRAWO. Pozdrawiam

 • magic

  Symbol śmierci duchowej i fizycznej ????! XD weź ty sie pierdolnij w leb :D

 • Andrzej Waletko

  Elcia już dawno nie żyje, a symbole Atlantów po wieki żywe będą.

 • Mariusz

  Polaryzacja to + i – tak jak magnes. Połóż pierścień na stole i np przy pomocy obrączki na nitce sprawdź w którą stronę się będzie obracała (obrączka na nitce to dobre wahadełko, łokieć ręki trzymającej nitkę powinien opierać się na stole ;-)). Jeśli zgodnie z ruchem wskazówek zegara to + i tę stronę pierścienia należy skierować do ciała niezależnie na której ręce. Pozdrawiam