Jeziora Odnowienia – Edyta Ostrowska

Moi kochani !

Trzymacie wlasnie w swoich rekach moja ukochana medytacje, ktora narodzila sie jakis czas temu w trakcie prowadzenia mojego programu w ITV. Pamietam, kiedy ja skonczylam mowic z moich oczu plynely lzy… z waszych rowniez.

„ Jeziora Odnowienia „ to klucze do milosci, zdrowia, bogactwa i zjednoczenia sie z ukochanym Stworca. A kiedy zjednoczycie sie z Ukochana Miloscia ( Bogiem w tym zyciu ), to otwieracie sie na jeszcze wiecej, otwieracie sie na cudowny Boski Plan, ktory kazdy z was dostal od Boga na swoje zycie.

Wchodzac w „ Jeziora Odnowienia „ pozbywacie sie starych wzorcow na temat milosci, chorob, dostatku. Oczyszczajac te wzorce podwyzszacie swe poczucie wlasnej wartosci i swoje osobiste wibracje.

Przychodzi… odnowienie i wraz z nim otwiera sie przed wami nowe jutro. Pamietajcie… przeszlosci juz nie ma, przyszlosci jeszcze nie ma, a wy jestescie tu i teraz. Wiec poczyncie zwrot ku Wielkiej Milosci a reszta… reszta po prostu sie stanie !

Niech Dobry Bog prowadzi Was w swoje czule ramiona, ocierajac pot ziemskiej wedrowki, zdejmujac bielmo z oczu, abyscie lepiej widzieli… droge do Niego, droge o ktorej mowilo od poczatku swiata wielu mistrzow, droge najmocniejszej religii o ktorej mowil Budda i Jezus… Droge Serca….< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Kup Jeziora Odnowienia – Edyta Ostrowska w CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...
  • Alicja

    edyto jak można się z toba zkontaktować sprawa jest dla mnie bardzo poważna nie chciała bym żeby wszyscy słyszeli oczym chcę z toba rozmawiać Mam wielki problem przez który niemogę spać bo mam tak w glowie namieszane, pod jaki nr telefonu mogę zadzwonić i o której godzinie. Czy może list napisać.Ja nie chcę z nikim innym rozmawiać tylko z tobą.Chętnie też zamówiła bym sobie twoją ostatnią płytę.Odpisz jesli traktujesz mnie powaznie jesli będe dzwonić to zapłacę za rozmowę.Jesli napisze list to też zpłacę, ale sprawa jest dla mnie powazna