Magia – wróżby. zaklęcia.

Magia – wróżby, zaklęcia, amulety

Jakie narzędzia potrzebne są do praktykowania magii?
Czy można przewidywać przyszłość za pomocą kart tarota?
Jak się wróży za pomocą starożytnych run i jak je samemu wykonać?
Jak prawidłowo zinterpretować swój horoskop?
Które kamienie i zioła pomogą Ci uporać się z problemem?
Czy kolory i pora wpływają na powodzenie zaklęcia?
W jaki sposób Księżyc wpływa na magię?
Jak posługiwać się mocą czterech Żywiołów?
Jak tworzyć własne zaklęcia i rytuały magiczne?

Zapoznawszy się z grubsza z prawami rządzącymi magią, opisanymi przykładowo w książce „Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących”, możesz zacząć „praktykować”. Poprzez tworzenie własnych rytuałów i zaklęć zmienisz swoje dotychczasowe życie i sprawisz, że niemożliwe stanie się możliwe.

Uwierz we własne siły. W końcu wszystkie rytuały i wiedza magiczna są dziełem ludzi – takich samych, jak Ty. Ludzi, którzy nie pozostają zamknięci na wołanie Natury, którzy w życiu kierują się intuicją i potrzebą rozwoju duchowego. Odkrywanie tajemnic otaczającego Cię świata w połączeniu z odkrywaniem samego siebie, swoich ukrytych możliwości i zdolności oraz umiejętność zapanowania nad rzeczywistością to największe korzyści płynące z podjęcia magicznego stylu życia.

Tarot Cards, fortune telling

Niniejsze książki stanowią praktyczne przewodniki po magii. Dowiesz się z nich, jakie prawa rządzą magią, jakich potrzeba do niej akcesoriów i jak je samemu wykonać. Poznasz właściwości kamieni, roślin i innych otaczających Cię przedmiotów, które znajdują zastosowanie w rytuałach magicznych. Nauczysz się odczytywać przyszłość za pomocą prastarych technik pochodzących z różnych kultur. Przeczytasz o mocy i własnościach czterech Żywiołów oraz wpływie Księżyca na Twoje życie. Dodatkowo nauczysz się tworzyć własne rytuały magiczne dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

KLIKNIJ TUTAJ PO SWÓJ PODRĘCZNIK MAGII

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
 • aga

  potrzebuje pomocy chce aby moj byly wrocil do mnie

 • aga

  czy moze ktos podac mi zaklecie aby moj byly wrocil do mnie zostawil ta dla ktorej zerwal ze mna kocha mnie bo odzywa sie i powiedzial ze nie chce zerwac ze mna kontaktu

 • Renata

  Aga, przykro mi, że cierpisz. Twój chłopak nie chce zrywać kontaktu, bo zapewne czuje się winny tej całej sytuacji i nie bierze pod uwagę tego, że swoim zachowaniem dodatkowo Cię rani. Skorzystaj ze świecy cofającej wszelkie zaklęcia ewentualnie rzucone na związek (to świeca cofająca czerwono-czarna). Możesz też najpierw zapalić czerwoną świecę i pozwolić jej spłonąć w całości, a potem zapalić świecę czarną z intencją oczyszczenia waszych relacji. Mów przy tym własnymi słowami, co chcesz osiągnąć. Oczyszczanie związku, oczyszczanie swoich relacji nie powinno w niczym zaszkodzić. Próbujesz sobie pomóc z bólem i rozstaniem.

  Jeśli chcesz dodawać do tego słowa zniewalające wolną wolę Twojego ukochanego lub krzywdzące jego dziewczynę, wchodzisz na teren czarnej magii. Powiesz, że to banał, ale ten związek się skończył i jak pozwolisz na to wewnętrznie, będziesz gotowa na kolejny, w którym będziesz znacznie bardziej szczęśliwa. Zasługujesz na kogoś, kto kocha Cię z własnej i nieprzymuszonej woli, kto dba o Ciebie, bo jesteś jego codzienną radością, i nie chce, byś cierpiała z żadnego powodu, a tym bardziej, że ona sam jest tego przyczyną. Rytuał może go zniewolić, ale kiedy odzyska on wolną wolę, ponownie podejmie własną decyzję.

  To boli, boli ogromnie. Teraz możesz nie wyobrażać sobie, że ból nie słabnie i nigdy nie minie, ale nie jest to prawda. Jak najczęściej przebywaj z bliskimi Ci ludźmi, rozmawiaj z nimi, oczyszczaj siebie np. dymem białej szałwii. Na pewno będziesz szczęśliwa i kochana z wzajemnością!

 • aga

  RENTKO ale ja bardzo go kocham ,brakuje mi go strasznie i jak sobie pomysle,ze jest z inna to mnie krew zalewa :( tesknie za nim,bylam u niego w poniedzialek odzywa sie twierdzi,ze chce zerwac z tamta dziewczyna bardzo bym chciala go odzyskac :(

 • Mar Lena

  Szukam pomocy chyba już wszędzie. Wszystkie konwencjonalne metody zawiodły. Może tu ktoś mi pomoże. Mąż twierdzi że mnie kocha i nie zostawi ale to toksyczną miłość która wyniszcza mnie zupełnie. Próbowałam odejść ale dzieci cierpiały gdyż manipulował nimi. Nie kocham go wolę być sama niż z tym człowiekiem. Co zrobić aby przestał mnie „kochać” choć w jego definicji nie wiem co to oznacza. Chcę uwolnić się od niego. Błagam pomóżcie

 • Basia

  Mnie pomogła wróżka Zofia z Olx. ta ma stronę milosnamagia.pl pisała że podziałam po miesiacu i jakoś miesiące i kilka dni podziałało :) do tego jest jakaś inna. Bardzo miła i nie olewa nikogo. Ja jestem bardzo zadowolona. I dużo osób ma na jasnowidzenie

 • Stanisław Barnas

  Na zawsze będę wdzięczna wielkiej doktor Adeleke za naprawienie mojego zerwanego małżeństwa po tym, jak mój mąż zostawił mnie dla swojej kochanki na 7 miesięcy. Nigdy nie wierzyłem w zaklęcia, dopóki mój przyjaciel mnie mu nie przedstawił. Na początku byłam wobec niego sceptyczna, ponieważ dużo słyszałam o rzucających fałszywe zaklęcia, ale zostawiłam swoje wątpliwości za sobą, ponieważ desperacko pragnęłam odzyskać męża i zrobiłam to, co mi polecił. Teraz mój mąż wrócił zaledwie w ciągu 48 godzin od skontaktowania się z nim. Żyję szczęśliwie z mężem po 6 miesiącach rozwodu i nie spocznę, dopóki nie będzie znany na całym świecie. Specjalizuje się również w zaklęciach pieniężnych, zaklęciach loterii, zaklęciach chorobowych E.T.C. Połącz się teraz z doktorem Adeleke, jego e-mail to aoba5019@gmail.com lub WhatsApp pod numerem +27740386124 … Jest potężny

 • Kevin Silva

  To działa! Nazywam się Kevin Silva. Moja była żona zablokowała mnie na każdej platformie. Skontaktowałem się z doktorem Saką w celu uzyskania pomocy, 24 godziny po tym, jak dr Saka rzucił swoje zaklęcie, Moja żona ODBLOKOWAŁA MNIE! Ten człowiek jest uczciwy, prawdziwy i potężny! Skontaktuj się teraz z dr Saka, aby uzyskać pomoc, dzielę się swoim świadectwem … Moja żona wróciła ze mną i jesteśmy razem szczęśliwi. Skontaktuj się z dr Saką na jego czacie WhatsApp lub Viber: +27634201775. W jego e-mailu: sakasolutiontemple@gmail.com.